TSR - poziom zaawansowany


W A R S Z A W A

 

  Grupa IIC (w trakcie)   

06.09-08.09.2019
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
03.10-06.10.2019
(II zjazd)
A. Turska, T. Majewski
25.11-27.11.2019
(III zjazd)
Luis Alarcon
10.01-12.01.2020
(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 Grupa IID (lista rezerwowa)   

08.11-10.11.2019
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
23.11-24.11.2019
(II zjazd- cz. A)
A. Turska
16.12-17.12.2019
(II zjazd- cz. B)
T. Majewski   
31.01- 02.02.2020
(III zjazd)
Luis Alarcon
06.03 -08.03.2020
(IV zjazd)
Luis Alarcon

 


Z A P I S Y    N A    R O K    2 0 2 0

 

 Grupa IIA (lista rezerwowa)  

27.03-29.03.2020
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
16.05-19.05.2020
(II zjazd)
A. Turska, T. Majewski

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 Grupa IIB   

24.07-26.07.2020
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
20.08-23.08.2020
(II zjazd- cz. A)
A. Turska, T. Majewski

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 Grupa IIC  

25.09-27.09.2020
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
22.10-25.10.2020
(II zjazd)
A. Turska, T. Majewski

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 Grupa IID   

20.11-22.11.2020
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
17.12-20.12.2020
(II zjazd- cz. A)
A. Turska, T. Majewski

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 


G D A Ń S K

 

 Grupa IIBD (w trakcie)   

16.08-18.08.2019
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
21.09-22.09.2019
(II zjazd, cz. A)
Agnieszka Turska    
10.10-11.10.2019
(II zjazd, cz. B)
Tomasz Majewski
29.10-31.10.09.2019
(III zjazd)
Luis Alarcon
11.01-13.01.2020
(IV zjazd)
A. Szrejter-Łoś

 

  Grupa IIC (w trakcie)   

13.09-15.09.2019
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
14.10-15.10.2019
(II zjazd cz. A)
Tomasz Majewski
26.10-27.10.2019
(II zjazd cz. B)
Agnieszka Turska
08.11-10.11.2019
(IV zjazd)
Luis Alarcon
13-15.12.2019
(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 Grupa IID (w trakcie)   

18.10-20.10.2019
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
30.11-01.12.2019
(II zjazd cz. A)
Agnieszka Turska    
09-10.12.2019
(II zjazd cz. B)
Tomasz Majewski  
14.02-17.02.2020
(III zjazd)
Luis Alarcon
27.03-29.03.2020
(IV zjazd)
Luis Alarcon

 


Z A P I S Y    N A    R O K    2 0 2 0

 

  Grupa IIA (lista rezerwowa)  

01.02.-02.02.2020
(I zjazd cz. A)
A. Turska
22.02-24.02.2020
(II zjazd)
A. Szrejter-Łoś
28.03-29.03.2020
(I zjazd cz. B)
T. Majewski

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 Grupa IIB (lista rezerwowa)  

29.05-31.05.2020
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
25.06-28.06.2020
(II zjazd)
A.Turska, T. Majewski

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

  Grupa IIC  

18.09-20.09.2020
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
05.11-08.11.2020
(II zjazd)
A. Turska, T. Majewski

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 Grupa IID  

23.10.-25.10.2020
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
26.11-29.11.2020
(II zjazd)
A.Turska, T. Majewski   

(III zjazd)
Luis Alarcon

(IV zjazd)
Luis Alarcon

 


S Z C Z E C I N

 

 Grupa IIA (lista rezerwowa)   

28.09-30.09.2019
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
26.10-27.10.2019
(II zjazd)
Tomasz Majewski   
22.11-24.11.2019
(III zjazd)
Luis Alarcon
07.12-08.12.2019
(IV zjazd)
Agnieszka Turska
17.01-19.01.2020
(V zjazd)
Luis Alarcon

 


K R A K Ó W

 

 Grupa IIA   

17-20.10.2020
(I zjazd)
T. Majewski, A. Turska
14-16.11.2020
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś    
do ustalenia
(III zjazd)
Luis Alarcon
do ustalenia
(IV zjazd)
Luis Alarcon

 

 

 

KONTAKT
Agnieszka Knap
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 513 979 041
PON. – ŚR.: 9:00 – 17:00
CZW. PT.: 9:00 – 12:00
NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"
02-654 WARSZAWA UL. WYGLĘDOWSKA 4/30