TSR - poziom podstawowy


W A R S Z A W A

 

 Grupa IA (zakończony)     

26.01-27.01.2019
(I zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
09.02-10.02.2019
(II zjazd)
Tomasz Majewski
22-24.03.2019
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 

 Grupa IB (zakończony)   

09.03-10.03.2019
(I zjazd)
Monika Lakowska
13.04-14.04.2019
(II zjazd)
Agnieszka Turska
10.05-12.05.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

Grupa IBd (zakończony)   

13.04-14.04.2019
(I zjazd)
Ewa Podgórska
15.05-16.05.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
21.06-23.06.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

 Grupa IC (zakończony)   

13.05-14-05.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
13.06-14.06.2019
(II zjazd)
Agnieszka Turska
03.07-05.07.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

Grupa ID (lista rezerwowa)   

14.09-15.09.2019
(I zjazd)
Agnieszka Turska
12.10-13.10.2019
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
15.11-17.11.2019
(III zjazd)
Monika Lakowska

 

Grupa IDd (lista rezerwowa)   

12.10-13.10.2019
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
27.11-28.11.2019
(II zjazd)
Agnieszka Turska
04.12-06.12.2019
(III zjazd)
Monika Lakowska

 

 Grupa IE (lista rezerwowa)   

26.10-27.10.2019
(I zjazd)
Monika Lakowska
23.11-24.11.2019
(II zjazd)
Tomasz Majewski
13.12-15.12.2019
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

Grupa IF(lista rezerwowa)   

14.11-15.11.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
11.12-12.12.2019
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
15.01-17.01.2020
(III zjazd)
Monika Lakowska

 


G D A Ń S K

 

 Grupa IA (zakończona)   

19.01-20.01.2019
(I zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

09.02-10.02.2019
(II zjazd)
Agnieszka Turska
LOKALIZACJA SOPOT
15.03-17.03.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk
LOKALIZACJA GDAŃSK

 

Grupa IB (zakończona)    

09.03-10.03.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
06.04-07.04.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
17.05-19.05.2019
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 

 Grupa IBd (w trakcie)   

04.04-05.04.2019
(I zjazd)
Monika Lakowska
27.05-28.05.2019
(II zjazd)
Tomasz Majewski
28.06-30.06.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

Grupa IC (w trakcie)    

20.05-21.05.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
06.06-07.06.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
15.07-17.07.2019
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 

Grupa ICD (w trakcie)    

24.06-25.06.2019
(I zjazd)
Agnieszka Turska
25.07-26.07.2019
(II zjazd)
Radosław Cieśluk
26.08-28.08.2019
(III zjazd)
Tomasz Majewski

 

 Grupa ID (lista rezerwowa)   

31.08-01.09.2019
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
05.10-06.10.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
15.11-17.11.2019
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 Grupa IDd (lista rezerwowa)   

9.09-10.09.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
10.10-11.10.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
4-6.11.2019
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 

Grupa IE (lista rezerwowa)  

26.10-27.10.2019
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
16.11-17.11.2019
(II zjazd)
Tomasz Majewski
06.12-08.12.2019
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 Grupa IF (lista rezerwowa)   

21.11-22.11.2019
(I zjazd)
Monika Lakowska
10.12-11.12.2019
(II zjazd)
Radosław Cieśluk
08.01-10.01.2020
(III zjazd)
Tomasz Majewski

 

 

 S Z C Z E C I N

 

 Grupa IA (zakończone)   

13.04-14.04.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
25.05-26.05.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
07.06-09.06.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

Grupa IB (w trakcie)    

25.05-26.05.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
29.06-30.06.2019
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
19.07-21.07.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

 

 

 

KONTAKT
Agnieszka Knap
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 513 979 041
PON. – ŚR.: 9:00 – 17:00
CZW. PT.: 9:00 – 12:00
NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"
02-654 WARSZAWA UL. WYGLĘDOWSKA 4/30