Superwizje TSR/PSR prowadzą:

Luis Alarcon Arias -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Izabella Warchoł - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Lakowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Szrejter-Łoś - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radosław Cieśluk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do Państwa wyboru istnieją trzy możliwości korzystania z superwizji:

A) Superwizja on-line

Istnieje również możliwość skorzystania z superwizji on-line, które odbywają się za pomocą połączenia Skype.
Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z superwizorami. Adresy mailowe znajdują sie powyżej.

B) Superwizja indywidualna

Praca indywidualna z superwizorem, 50 minut spotkania. Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z superwizorami. Adresy mailowe znajdują sie powyżej.

C) Superwizja grupowa

Praca w małej grupie (ok. 3-6 osób).

Superwizja będzie realizowana według potrzeb każdej osoby tj. jeśli ktoś ma swoje nagrania audio (na płycie lub pen drive), bądź chce tylko porozmawiać o danym dylemacie związanym z pracą z klientem lub chce na forum przećwiczyć rozmowę (odgrywanie scenek) itp. jak najbardziej będzie miał taką możliwość. Wszystko to co będzie realizowane na superwizji, będzie zależne od potrzeb/oczekiwań/pomysłów każdej osoby uczestniczącej. Czas trwania takiej superwizji to przeważnie ok 3-4 godziny dydaktyczne.

O dostaniu się do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy odbywają się poprzez formularz: http://www.ctsr.pl/terminy-i-zapisy-superwizje lub pisząc bezpośrednio: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 535-928-011 
PON., ŚR., PT.: 10:00 – 16:00
WT., CZW.: 10:00 – 12:00

NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"

UL. BEMA 87/52, 01-233 WARSZAWA