UDZIELANIE POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ/TERAPEUTYCZNEJ ONLINE


Prowadząca: Elwira Chruściel

Chcesz pracować online, ale się wahasz? A może już to robisz i napotykasz różne trudności, ograniczenia związane z tym rodzajem pracy? Jeśli chcesz rozwinąć możliwości swojego gabinetu w tym kierunku, koniecznie zapisz się na szkolenie, żeby:

  • Poznać dostępne na rynku możliwości technologiczne pracy online z klientami
  • Poznać ułatwienia i wyzwania stojące przed osobą udzielającą pomocy online
  • Dowiedzieć się jak zabezpieczyć dane wrażliwe w kontakcie z klientem na odległość (np. tajemnica zawodowa, dane osobowe)
  • Poznać profil psychologiczny „klienta online” - dowiesz się z jakimi specyficznymi problemami zetkniesz się w pracy online oraz jak rozwinąć swoją wiedzę w tym kierunku
  • Zapoznać się z przykładami dostosowania technik stosowanych w pracy stacjonarnej do pracy online
  • Poznać sposoby zadbania o etykę pracy psychologa/terapeuty online
  • Dowiedzieć się jak promować usługi online

Podczas spotkania razem rozprawimy się z mitami krążącymi na temat pomocy psychologicznej/terapeutycznej udzielanej online. W trakcie szkolenia przewidziana jest obszerna część praktyczna, która umożliwi uczestnikom szkolenia wypróbowanie środków i metod pracy w grupie szkoleniowej.


Nie pozwól by brak wiedzy ograniczał twoje możliwości pracy na dynamicznie rozwijającym się rynku pomocy online, a klientom odbierał możliwość podjęcia współpracy z Tobą - potencjalnie najlepszym psychologiem/terapeutą, z którym będzie miał możliwość współpracować. Zapisz się już dzisiaj!

Szkolenie poprowadzi Elwira Chruściel, psycholog, terapeuta TSR, która od 4 lat prowadzi gabinet pomocy psychologicznej online. Odbyła z klientami online ponad 3 tys godzin, nabywając unikatowego doświadczenia, którym postanowiła podzielić się z Tobą.

 

KONTAKT
Anna Kulpińska
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 535-928-011 
PON. – PT.: 10:00 – 16:00

NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"

UL. BEMA 87/52, 01-233 WARSZAWA